Інспектори ювенальної превенції разом із дільничними офіцерами Іршавщини поспілкувалися з місцевими жителями, сім’ї яких потребують соціальної допомоги та захисту
Вчора, 5 лютого, поліцейські Іршавщини відвідували сім’ї, які перебувають під особливою увагою соціальних служб як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах і потребують допомоги.
Інспектор ювенальної превенції Іршавського відділення поліції та дільничний офіцер перевірили умови проживання дітей, дотримання батьками їхніх прав та виконання ними обов’язків. Поліцейські поспілкувалися з батьками про відвідування дітьми навчальних закладів.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Leave a Reply