Правоохоронці Іршавського відділення поліції затримали чоловіка, який підозрюється у вчиненні крадіжки гаманця та дитячого візка. Речові докази вилучено. За обома фактами розпочато слідство.
Вчора, 18 березня з повідомленням про крадіжку до Іршавського відділення поліції звернувся місцевий мешканець. Заявник повідомив, що в нього викрали гаманець, в якому були 1500 гривень.
Працівники кримінальної поліції в ході оперативно-розшукових заходів швидко встановили особу крадія та встановили обставини злочину. Як встановили правоохоронці, кримінальне правопорушення скоїв 22- річний мешканець села Дубрівка.
Також працівники поліці встановили, що цей чоловік причетний до скоєння іншої крадіжки- дитячого візка.
Речові докази вилучені. За обома фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження, слідство триває.
: https://zk.npu.gov.ua/news/rozkrittya/Irshavski-policzejski-operativno-rozkrili-dvi-kradizhki/
Leave a Reply