RADIO7

#добреналаштоване

Іршавські депутати звернулися з клопотанням до Держгеокадастру

Іршавські депутати звернулися з клопотанням до Держгеокадастру

Відбулась позачергова сесія Іршавської міської ради. Сесію скликали у зв’язку з тим, що необхідне термінове звернення від депутатів Іршавської ОТГ до Держгеокадастру.

Причина цьому стала оголошена на початку лютого Кабінетом Міністрів України постанова “Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель”, та розпорядження Кабінету Міністрів України “Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад”.

З першого лютого така постанова вступила в дію, а тому громадам потрібно поквапитись і відправити клопотання до Держгеокадастру, адже виготовлення документації буде виконуватись у порядку черги, тобто хто раніше відправить клопотання, тому раніше розпочнуть виготовляти проекти. Попередньо було погоджено чіткий алгоритм: ОТГ направляє клопотання до Управління Держгеокадастру щодо проведення інвентаризації земель, що ще не були передані в користування станом на 01.02.2018, той у свою чергу здійснює інвентаризацію, реєструє в кадастрі і передає земельні ділянки за межами ОТГ у її комунальну власність.

Депутати таке рішення підтримали одноголосно. Очікується, що у комунальну власність надійде орієнтовно майже 200 га вищезгаданих земель сільськогосподарського призначення, сюди входять землі навколо Іршави, Лозянської та Собатинської сільських рад.

Також на сесії депутати підписали звернення до керівника Закарпатської ОДА, з проханням вжити передбачених чинним законодавством заходів, щодо утримання від прийняття розпоряджень керівником Іршавської РДА, щодо зміни цільового призначення земель навколо Іршави.

Додатково ознайомились з можливими варіантами зміни освітлювальних приладів на вулицях міста. Як ми вже писали, вивчаються всі можливі варіанти, аби найкраще здійснити дані роботи.

Leave a Reply