RADIO7

#добреналаштоване

Хустський лісгосп через суд змусили відшкодувати понад 237 тис грн збитків за незаконну рубку дерев

Хустський лісгосп через суд змусили відшкодувати понад 237 тис грн збитків за незаконну рубку дерев

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області в минулому році перевірила додержання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів ДП “Хустське лісове дослідне господарство”. Державні інспектори зафіксували незаконну рубку дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення росту, пошкодження дерев до ступеня неприпинення росту, пошкодження природного підросту 5 і менше років. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 665 від 23.07.2008 року “Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд” провели розрахунок розміру шкоди, заподіяної державі, який склав 237157 грн. 49 коп. Інспекція пред’явила претензією щодо відшкодування завданих збитків, шляхом перерахування відповідних сум на користь сільських рад. Залишення державним підприємством “Хустське ЛДГ” претензії без задоволення, невідшкодування нанесених навколишньому природному середовищу та лісу збитків стало підставою для звернення Хустського місцевого прокурора до господарського суду з позовними вимогами в інтересах держави в особі  Інспекції та відповідних сільських рад про стягнення збитків в примусовому порядку.

Господарський суд Закарпатської області задовольнив позовні вимоги в повному обсязі. На виконання рішення суду ДП “Хустське ЛДГ” відшкодувало збитки в повному обсязі, повідомили Закарпаття онлайн Державній екологічній інспекції у Закарпатській області.

 

Джерело: https://zakarpattya.net.ua/News/188788-KHustskyi-lishosp-cherez-sud-zmusyly-vidshkoduvaty-ponad-237-tys-hrn-zbytkiv-za-nezakonnu-rubku-derev

Leave a Reply