RADIO7

#добреналаштоване

Художня “Зимова казка” Василя Вовчка панує на виставці митця в Ужгороді

Художня “Зимова казка” Василя Вовчка панує на виставці митця в Ужгороді

У художньому салоні «Арт-Про» Володимира Ньорби, відкрилася персональна виставка ужгородського художника Василя Вовчка « Зимова казка».

До експозиції увійшли живописні роботи майстра. Вовчок надзвичайно багатогранний митець. Він успішно працює в різних жанрах і техніках живопису, різних мистецьких напрямках.

Ужгородський художник Василь Вовчок звертається до глядача зрозумілою для більшості мовою. Послідовний ідейний учень Ернеста Контратовича, одного із зачинателів крайової школи живопису, він свідомо продовжує її традиції, адже виховувався на творчості Золтана Шолтеса, Гаврила Глюка, Федора Манайла, Андрія Коцки, Антона Кашшая та інших класиків школи. З ними неодноразово їздив на пленери, спілкувався, товаришував, збагачувався досвідом. Про багатьох із них у нього збереглися теплі гарні спогади, щира вдячність за безцінні уроки життя, що він отримав. Творче оточення, в якому формувався Василь Вовчок, зробило його таким, яким він є нині – простим і відкритим до світу, вірним своєму краю, Україні. У своїй творчості, як і його наставники, він відштовхується від натури, що хвилює його, надихає до роботи. Сутність буття шукає у простому.

https://zakarpattya.net.ua/News/189442-KHudozhnia-Zymova-kazka-Vasylia-Vovchka-panuie-na-vystavtsi-myttsia-v-Uzhhorodi-FOTO

Makhanets Alex

    Leave a Reply