RADIO7

#добреналаштоване

Huawei поділилася вражаючими результатами роботи в Україні і світі

Huawei поділилася вражаючими результатами роботи в Україні і світі

Huawei – це компанія, яка активно сприяє технологічним інноваціям у мобільній індустрії. Китайський виробник також вкладає значні кошти у розробку альтернативних форм-факторів та дизайнерські рішення для смартфонів та інших пристроїв.

Huawei FreeBuds 4

Також компанія інвестує у різноманітні технології майбутнього. Наприклад, стало відомо, що вже в червні тестовий проект з розгортання мережі 5G проходив узгодження в Національній комісії з питань регулювання зв’язку та інформатизації. Тож зараз Мінцифри спільно з мобільним оператором Vodafone Ukraine, а також Huawei Ukraine і UNIT.City готуються розгорнути на базі UNIT.City тестовий фрагмент.

Huawei Watch 3 Series

Отже, немає нічого дивного, що компанія можеподілитися деякими вражаючими цифрами. Наприклад, у порівнянні з попереднім роком глобально компанія зросла на 3%, незважаючи на санкції з боку США. Найбільший зріст в умовах пандемії показала категорія персональних компʼютерів — 205%.

Категорія бездротових TWS-навушиків продемонструвала вражаючі 82% зросту. А напрямки планшетів та носимих пристроїв займають однакову третю сходинку — в них по 36%.

Huawei Trends

Також потрібно памʼятати про програмні продукти. Стратегія розвитку HarmonyOS та Huawei Mobile Services за короткий період зробили цей напрямок діяльності третьою у світі екосистемою.

Huawei HarmonyOS

Щодо Українського ринку, то тут цифри вражають ще більше. За даними на липень 2021 року, зріст у категорії носимих пристроїв становить 273,2% у порівняні з ситуацією рік тому. Щодо показників напрямку бездротових TWS-навушників, то йдеться про взагалі фантастичний показник у 443,2%.

Джерело.

Leave a Reply