Цього тижня погода на Закарпатті, не буде стабільна. Уже завтра по області стане прохолодніше, та ближче до вихідних, температура знову почне зростати. Можливе посилення вітру до 7 м/с, місцями до 15- 20 м/с. мокрий сніг та сніг прогнозують у гірських районах Закарпаття протягом тижня. У центрі та на сході області сильний мокрий сніг. На вихідних, без істотних опадів.
Зранку на вихідних, на високогір’ї можливі незначні хуртовини та сильні тумани. Ожеледиця, тільки на гірських ділянках доріг.
https://www.facebook.com/kanalsirius.tv/videos/246114512935856/?eid=ARAvnaW0UpzUdRL0dGbrzqQmmfeIaqMRf9oVV_BaPQiUj7vWKD9_Ak9f_kCovyyDFE4PQrYE072OjGoK
Leave a Reply