RADIO7

#добреналаштоване

Гвардійці за вихідні виявили наркотичні речовини, затримали шахрая та повернули майно потерпілим

Гвардійці за вихідні виявили наркотичні речовини, затримали шахрая та повернули майно потерпілим

В Ужгороді 1 червня близько 20:20 гвардійцями 2 Галицької бригади та працівниками поліції на вулиці Бородіна було помічено чоловіка, який помітно занервував при появі правоохоронців. Під час перевірки особи було здійснено поверхневий огляд та виявлено згорток з кристалічною білою речовиною ззовні схожою на амфетамін загальною вагою 4 грами.

Того ж вечора правоохоронцями було затримано жінку, яка не сплатила кошти за житло, яке винаймала подобово. Попередньо, до працівників поліції звертався власник помешкання та заявив, що жінка орендувала у нього квартиру на кілька днів та, не сплативши 900 гривень, втікла. Гвардійці та працівники поліції помітили на вулиці жінку, яка зовні підпадала під опис заявника, її направили до відділку поліції. Пізніше саме на неї вказав заявник, триває слідство.

Близько 23:15 по вул. Берчені правоохоронці зупинили автомобіль за порушення правил дорожнього руху. Водій поводив себе вкрай підозріло, тому було здійснено огляд транспортного засобу. Під час нього було знайдено згорток з речовиною рослинного походження зовні схожою на марихуану загальною вагою близько 4 грамів.

Близько 23:40 по лінії «102» від працівників митниці надійшло повідомлення про те, що кордон намагається перетнути громадянин Словаччини, який має заборонені предмети, а саме телескопічний кийок. На місце події виїхали військовослужбовці Нацгвардії та працівники поліції. У дверці машини правоохоронці дійсно знайшли такий предмет, чоловіка було доставлено до Ужгородського відділку поліції.

31 травня, в місті Ужгороді гвардійцями 3 батальйону 2 Галицької бригади та працівниками поліції було повернено викрадене майно та затримано чоловіка з речовинами, зовні схожі на наркотичні. Під час несення служби з охорони громадського порядку на проспекті Свободи правоохоронці помітили жінку, яка за описом було схожа на ту, яку раніше вказували заявники про крадіжки планшетів. Жінку зупинили, в рюкзаку та в руках у неї знаходилось 2 планшети, походження яких вона не могла пояснити та плуталась у показах. Жінку доставили у відділок поліції до з’ясування усіх обставин.

Близько 19:35 надійшло повідомлення про крадіжку з магазину рибальської котушки вартістю 444 гривні та кухонного ножа. Крадія помітила продавчиня з магазину. Саме за кілька днів до того, як пояснює жінка, цей чоловік викрав котушку. Потерпіла його запам’ятала та, коли через кілька днів чоловік повернувся вкрасти ніж, впізнала його та викликала правоохоронців. Чоловіка було затримано та направлено до відділу поліції.

О 23:45 під час автопатрулювання правоохоронці помітили чоловіка, який при появі службового автомобіля різко змінив напрям руху. Працівники поліції та нацгвардійці зупинили чоловіка та провели поверхневий огляд. Під час нього у правій кишені штанів було виявлено згорток із зеленою подрібненою речовиною орієнтованою вагою 3 грами.

Leave a Reply