RADIO7

#добреналаштоване

Гурт Вирій презентує композицію “Не Моя Моя”

Гурт Вирій презентує композицію “Не Моя Моя”

 

Стас Вирій регулярно пише нові пісні і робить це не просто, заради процесу, в шухляду, а ділиться ними із суспільством. Так влітку він презентував один синґл, а сьогодні запускає новий. Ним стала пісня «Не Моя Моя». Історія її появи тривала майже три роки. Все почалося ще у 2019-му році, а фінальна стадія запису відбулася вже тепер. Загалом було зроблено дві версії пісні: одна рок-версія, а друга – більш м’яка із струнними і клавішними інструментами.

Як розповів сам автор, пісня Не Моя Моя про дівчину, яка тривалий час “шукає себе”, і не відповідає взаємністю на кохання.

 

«Це вигадана історія, що базується на спостереженнях за людьми. Дуже часто відбувається так, що одна людина кохає іншу, а вона чи він не відповідає взаємністю, і у той самий час не каже «НІ». Є також багато таких випадків, коли один чи одна з двох залишає своє місто в пошуках чогось кращого, як їм здається, та їде далеко, чи не дуже далеко. А той, хто залишився продовжує чекати з надією, що взаємне кохання може ще відбутися», – пояснює Стас.

Слухайте прем’єру в нашому етері вже сьогодні о 14.00

Leave a Reply