RADIO7

#добреналаштоване

Гуманітарну допомогу закарпатцям з особливими потребами подарували нащадки родини Габсбургів

Гуманітарну допомогу закарпатцям з особливими потребами подарували нащадки родини Габсбургів

Малозабезпеченим членам Закарпатського обласного осередку Української федерації інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату вдруге цього року надали значну гуманітарну допомогу благодійна асоціація “Полум’я миру”.

Представництва благодійної  асоціації  “Полум’я миру” вже кілька років існують в Україні. Очолюють цю громадську некомерційну організацію  нащадки  австрійської монаршої родини Габсбургів, подружжя Лорінтгерів. Благодійна асоціація немає ані політичних, ані релігійних  уподобань, навпаки, підтримує мирні  процеси по всьому світу.  Послом Посольства миру в Україні є Віктор Голін.

До пана Віктора Голіна за допомогою особисто звернувся голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець. Він відразу відгукнувся на прохання та вдруге цього року надав допомогу малозабезпеченим особам з обмеженими фізичними можливостями одягом.

Дуже радує те, що в такий нелегкий для України час знаходяться люди готові безкорисливо допомогти особам з обмеженими фізичними можливостями більшість з яких живе на мізерну пенсію.

Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Лизанець Олександр Михайлович від імені членів та волонтерів осередку висловлює велику вдячність пану Шандору Габсбургу-Лорінтгеру та пану Віктору Голіну.

Джерело: Про Захід

Leave a Reply