RADIO7

#добреналаштоване

Громада Покровської церкви на Рахівщині прийняла рішення про перехід до Православної церкви України

Громада Покровської церкви на Рахівщині прийняла рішення про перехід до Православної церкви України

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

“Громада Покровської церкви при щирій підтримці священником прийняла рішення про перехід до Православної церкви України! Пишаюся, що ясінянці серед перших громад Закарпаття, які звільняються від московських пут. Вірю, що за ними підуть і інші, щоб повернутися в духовну домівку, – написала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Разом з тим Віце-прем’єр-міністр додає, що Покровська церква має складну історію. Вона будувалася як греко-католицька.

“Гроші на її будівництво колись давали і мій дід з братами. Коли греко-католицьку церкву в Україні заборонили, цей храм був захоплений московським патріархатом. А сьогодні на зборах повернувся в духовну Україну. Саме на цвинтарі біля цієї церкви поховані мої дід з бабцею, його брати-Климпуші зі своїми дружинами, багато наших рідних… “, – додала Віце-прем’єр-міністр

Про відповідну події повідомив і єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.

“Громада храму Покрови Пресвятої Богородиці смт. Ясіня Рахівського району вийшли з підпорядкування РПЦ в Україні (де правлячий митрополит Марк Петровцій) та приєднались до Закарпатської єпархії ПЦУ. Вітаю громаду і настоятеля о.Володимира, і молимось за них”, – написав у Фейсбук єпископ Варсонофій.

http://www.rakhiv.in/NewsOpen/id_news_1017950

Makhanets Alex

    Leave a Reply