RADIO7

#добреналаштоване

Грип не відступає. Карантин в ужгородських школах продовжили

Грип не відступає. Карантин в ужгородських школах продовжили

Із понеділка, 4 лютого, карантин в ужгородських школах вирішили продовжити. Такі заходи прийняли на повторному засіданні протиепідемічної комісії у міській раді. Медики зазначають: захворюваність на ГРВІ та грип продовжує зростати як серед дітей, так і серед дорослих. Є госпіталізовані. За останні три тижні епідемічного сезону серед ужгородців зареєстрували 37 лабораторно підтверджених випадків діагнозу сезонного грипу типу А, зокрема один випадок грипу типу А+В.

Ірина СТОЛЯРОВА

в.о. начальника відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради

Епідемічна ситуація із ГРВІ та рипом продовжує бути нестабільною. Активність епідеміологічного процесу залишається високою. Перевищення епідемічного порогу складає 58,6 %. У порівнянні із попереднім тижнем збільшення звернення як дітей, так і дорослих, перевищило на 42%. Кількість госпіталізованих сягає 10% від тих, які звернулися. Треба відзначити, майже 60% хворих – це діти.

У дошкільних закладах навчання наразі триває, із запровадженням посилених обмежувально-карантинних заходів. А навчання у школах Ужгорода (а також професійно-технічному училищі)  призупинене до 8 лютого. Втім, карантин триватиме до стабілізації епідемічної ситуації, яку постійно відстежують. Наступної п’ятниці комісія збереться знову та вирішить, чи продовжуватимуть обмежувальні карантинні заходи.

Leave a Reply