RADIO7

#добреналаштоване

Гнучкий смартфон Samsung показали в рекламному ролику

Гнучкий смартфон Samsung показали в рекламному ролику

В’єтнамське відділення Samsung опублікувало і незабаром видалило тизер конференції Samsung Unpacked, в якому показали і гнучкий смартфон.

Також в ролику продемонстрували пристрої з підтримкою 5G, пише PhoneArena .

Серед іншого, в ролику компанія показала Galaxy Note 9, Galaxy S9 Plus, а також кілька футуристичних пристроїв, в тому числі і гаджет, який, схожий на перший складаний смартфон Galaxy Fold. Крім того, демонструються AR-можливості нових пристроїв.

Незвичайний пристрій, схожий на Galaxy Fold, можна помітити в відео нижче на 0: 24-0: 26 і після 0:53.

Представники LetsGoDigital розробили концепт того, як може виглядати майбутній смартфон Samsung Flex. Зокрема, з відео було зроблено висновок про екрани нового пристрою, а також про наявність рамок по краях дисплеїв.

Всі чутки поки вказують на 7,3-дюймовий дисплей Infinity Flex в розгорнутому стані, в поєднанні з додатковою 4,6-дюймової панеллю зовні для повсякденних завдань. Це може забезпечувати такі можливості, як одночасний запуск трьох різних додатків або використаня Flex в якості планшета.

На конференції в листопаді 2018 року Samsung вперше показала прототип смартфона, який можна скласти навпіл. Офіційна презентація гаджета має відбутися 20 лютого.

Очікується, що в Кореї смартфон буде продаватися за 2 мільйона вон, без урахування субсидій від операторів. Це становить близько $ 1770.

https://techno.nv.ua/ukr/gadgets/pokvapilisya-gnuchkiy-smartfon-samsung-pokazali-v-reklamnomu-roliku-50004748.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply