RADIO7

#добреналаштоване

Гірські рятувальники продовжують піклуватися про безпеку туристів

Гірські рятувальники продовжують піклуватися про безпеку туристів

Гірськолижний сезон триває, тож роботи рятувальникам гірської пошуково-рятувальної частини вистачає. Передиху в них немає навіть під час відпочинку. От сьогодні, 12 січня один з гірських рятувальників Закарпаття відпочиваючи на гірськолижному курорті у с. Сянки, Львівської області, побачив, що одна з туристок травмувалась під час спуску. Добре те, що в нашого рятувальника усе необхідне завжди під рукою, тож він негайно надав 22-річній дівчині першу долікарську допомогу. У подальшому нею опікувались медики місцевого лікувального закладу.

Подібний випадок трапився і 10 січня на горі Красія, Великоберезнянського району. Тут, під час катання на лижах травмувала ногу 10-річна дівчинка. До неї негайно поспішили рятувальники гірського пошуково-рятувального відділення с. Вишка. Коли дівчинці було надано першу долікарську допомогу та доправлено вниз до початку гірськолижнього витягу, по рації рятувальникам повідомили про те, що на трасі травмувалась ще одна дитина. Цього разу травму ноги отримав 12-річний хлопчик, що приїхав відпочивати у Карпати з Білорусії.  Рятувальники наклали хлопчику шину та передали до рук лікарів швидкої допомоги.

Рятувальники Закарпаття звертаються до лижників та сноубордистів з проханням відпочивати в горах відповідально та дотримуватись правил безпеки під час активного відпочинку.

У ДСНС України у Закарпатській області

Leave a Reply