RADIO7

#добреналаштоване

Гарантувати Україні свободу може лише членство в НАТО і ЄС

Гарантувати Україні свободу може лише членство в НАТО і ЄС

Президент Петро Порошенко заявив, що гарантувати мир і свободу Україні, як і всім сусідам Росії, може лише членство в НАТО і Європейському союзі. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу глави держави.

Так, Порошенко на урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, заявив, що Збройні сили – це єдиний гарант незалежності України.

“ЗСУ – найкращий і єдиний гарант державної незалежності нашої держави… Ми спираємось на нашу армію, на ефективну економіку. І дуже важливо – ми спираємось на єдність українського народу”, – сказав він.

Президент підкреслив, що спільними зусиллями і єдністю вдалося зберегти свободу і незалежність України, зруйнувати російський сценарій розшматування України.

“Ми з вами знаємо – гарантувати мир і свободу нам, як і всім сусідам Росії, може лише членство в потужному оборонному об’єднанні, в НАТО, і членство в Євросоюзі, яке забезпечить потужний розвиток демократії і верховенства права, економіки і стандартів життя України”, – зазначив глава держави.

Нагадаємо, Порошенко анонсував, що на наступному тижні підпише зміни до Конституції про курс на вступ до Європейського союзу і НАТО.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/garantirovat-ukraine-svobodu-lish-chlenstvo-1550231988.html

Leave a Reply