RADIO7

#добреналаштоване

Гаазький арбітраж підтримав ПриватБанк у позові проти Росії за втрачене через анексію Криму майно

Гаазький арбітраж підтримав ПриватБанк у позові проти Росії за втрачене через анексію Криму майно

Постійна палата третейського суду в Гаазі підтвердила свою юрисдикцію у позові ПриватБанку проти Росії, у якому український банк вимагає відшкодувати 1 мільярд доларів за втрачене через анексію Криму майно та активи.

Про це повідомляє прес-служба банку, інформує Громадське.

Зокрема, арбітражний суд підтвердив, що державний ПриватБанк має право на відшкодування за експропріацію Росією активів банку внаслідок анексії Криму в повному обсязі.

«Арбітражний суд залишив питання щодо розміру відшкодування, що підлягає сплаті ПриватБанку за незаконні дії Російської Федерації, на наступний етап арбітражного розгляду. ПриватБанк прагне отримати відшкодування в розмірі понад 1 млрд доларів», — повідомляють у банку.

Зазначимо, що Гаазький арбітраж раніше вже виносив рішення на користь українських компаній за втрачене через анексію Криму майно. Позивачами до Росії тоді виступили колишні власники ПриватБанку та компанії, які їм належать.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/gaazkij-arbitrazh-pidtrimav-privatbank-u-pozovi-proti-rosiyi-za-vtrachene-cherez-aneksiyu-krimu-majno

Leave a Reply