RADIO7

#добреналаштоване

Функція Car Key перетворює смартфон з Android 12 на ключ від авто

Функція Car Key перетворює смартфон з Android 12 на ключ від авто

Google встановила контакти з провідними виробниками автомобілів і розробляє розумне рішення під назвою Car Key, яке доповнить функціональність Android. До проекту залучені експерти з BMW, GM, Honda, Hyundai, Volkswagen та інших. Основна мета – створити розумну систему для розблокування дверей та запуску автомобілів безпосередньо з екрану смартфонів.

Система цифрових ключів Google буде частиною Android 12. Це нова версія операційної системи, яка буде представлена ​​восени. Багато функціональних можливостей, над якими працює компанія, будуть доповнені можливістю взаємодії з автомобілями.

Google Digital Car Key Android

Ця функція використовуватиме технологію радіопередачі Ultra-Wide (UWB), в якій датчик може визначати напрямок сигналу та функціонувати як мініатюрний радар. Це допомагає антені смартфона знаходити та ідентифікувати об’єкти, обладнані передавачами UWB.

У цьому випадку користувачі зможуть розблоковувати та блокувати автомобілі, навіть не виймаючи мобільних пристроїв з кишень.

Google Digital Car Key

Цифрові ключі скористаються перевагами технології NFC, а користувачі зможуть ділитися віртуальними копіями з друзями чи родичами. Єдина необхідна дія вимагає, щоб ви направили смартфон на двері автомобіля для розблокування. Підключення здійснюється за допомогою датчика, вбудованого в дверну коробку.

Google хоче запропонувати безкоштовний доступ до функціональних можливостей Car Key всім виробникам автомобілів. Величезна кількість Android-смартфонів полегшить роботу і дозволить більшій кількості людей тестувати цифрові ключі в Android 12.

Прем’єра відбудеться восени, коли буде офіційно надано більше інформації про оновлення для сучасних Android-смартфонів.

Джерело.

Leave a Reply