RADIO7

#добреналаштоване

Французький транспортний гігант задумався про збірку локомотивів в Україні

Французький транспортний гігант задумався про збірку локомотивів в Україні

Французька компанія-виробник рухомого складу та інфраструктури Alstom розгляне можливість складання локомотивів в Україні в найближчі 10-15 років.

Про це заявив керуючий директор кластера Західної і Центральної Азії Alstom Бернард Пелль в інтерв’ю ЦТС.

“Виробництво локомотивів в Україні не почнеться завтра, адже ми говоримо про планування на найближчі 10-15 років. Звичайно, якщо фінансування дозволить, ми розглянемо можливість складання локомотивів в Україні. Не можна відкидати таку ймовірність. Також багато буде залежати від того, з якої країни буде здійснюватися фінансування”, – сказав Пелль.

Крім того, компанія розглядає можливість виробництва деякі комплектуючі в Україні. “Але на даному етапі ми не в змозі дати детальну інформацію про те, якого типу і в якому обсязі, оскільки нам ще належить вибрати партнера”, – заявив Пелль.

Він також додав, що компанія може надати Україні локомотив для тестування.

Alstom – один зі світових лідерів (поряд з Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Виручка компанії в 2016-2017 фінроці склала €7,3 млрд. Alstom працює у більш ніж 60 країнах, чисельність її персоналу перевищує 32,8 тис. осіб.

Нагадаємо, раніше керуючий директор кластера Західної і Центральної Азії в Alstom Бернард Пелль заявляв, що компанія веде переговори з Укрзалізницею, і у найближчі 5 років хоче поставити близько 210 локомотивів чотирьох різних типів.

Також повідомлялося, що Alstom розробляє проект з виробництва електровозів для України і Грузії з загальним ринком в 350 локомотивів.

Крім того, Alstom планує протягом декількох місяців відкрити представництво в Україні,зокрема офіс в Києві.

Leave a Reply