RADIO7

#добреналаштоване

Фестиваль «Василля» розпочався в Ужгороді

Фестиваль «Василля» розпочався в Ужгороді

Новий 2019-й рік в Ужгороді стартував Міжнародним гастрономічним і колядницьким фестивалем «Василля». Ярмарок та новорічно-різдвяні веселощі триватимуть на площі Народній з 9-го до 14-го січня включно.

Містян і туристів уже частують вином, медом, сиром, м’ясними виробами та гарячими стравами.

Віктор САВЧИНЕЦЬ, закарпатський винороб

Маємо сухі вина, напівсухі, напівсолодкі і десертні вина. Є з витримкою, є молоді. Сухі більше до м’яса, білі сухі більше до риби. Десертні вина відповідно вже до десертів.

Іван, сировар

Ми привезли коров’ячу бринзу, сири з пліснявою, моцареллу, скаморцу, витриманий буц, вурду і бринзу терту ми привезли і тверді сири.

Франківчанин Юрій Дорожівський активно бере участь у фестивалях. Зі своїм гуцульським будиночком об’їздив чи не всю Західну Україну.

Юрій ДОРОЖІВСЬКИЙ, учасники з Івано-Франківська

Варимо бограч, будемо завтра банош гуцульський варити. У нас є наливки свого виробництва власного. Глінтвейн, бачите, який казанчик гарний зварили. Шашличики, ковбаски домашні, все жарим, варим. Дуже нам у вас подобається. І завжди раді до вас приїжджати.

Закарпатці уже активно куштують домашні страви та гріються запашним глінтвейном.

Наталія, ужгородка

Сир придбала моцареллу і придбали ми мед. Ярмарка завжди це слушно. Це иі для туристів, і для місцевих мешканців дуже чудово.

Ярмаркове містечко розширятиметься. Найближчими днями до святкування приєднаються також учасники з-за кордону: з Румунії, Польщі, Македонії, Німеччини, Угорщини, Чехії і Словаччини.

На гостей чекає яскрава концертна програма з колядками від фольклорних колективів області, Заслуженого академічного Закарпатського народного хору та інших.

Leave a Reply