RADIO7

#добреналаштоване

Федеральний суд США скасував санкції проти Xiaomi

Федеральний суд США скасував санкції проти Xiaomi

Федеральний суд США заборонив Міністерству оборони обмежувати інвестиції в китайського виробника смартфонів Xiaomi. Також американські інвестори зберегли право купувати цінні папери Xiaomi.

У п’ятницю окружний суддя США Рудольф Контрерас (Rudolph Contreras) підтримав Xiaomi, яка заявила, що «цей крок був свавільним і примхливим» і позбавив компанію її прав на належну правову процедуру». Суддя визнав можливим, що Xiaomi, швидше за все, в результаті отримає перемогу в цій справі, і випустив попередню судову заборону, щоб запобігти нанесенню компанії «непоправної шкоди».

USA Xiaomi Federal judiciary

З цього приводу компанія Xiaomi виступила з офіційною заявою:

«Xiaomi вітає рішення суду від 12 березня за північноамериканським східним часом (EST), за яким зупиняється впровадження санкцій Міністерства оборони США щодо Xiaоmi як Китайської комуністичної військової компанії (CCMC). Згідно з рішенням суду, повністю і негайно скасовується дія розпорядження 13959 щодо обмеження на придбання цінних паперів Xiaomi громадянами США та вимоги їх продати.

Xiaоmi наголошує ще раз, що є публічною та незалежною компанією, яка виготовляє споживчу електроніку виключно для цивільного та комерційного використання.

Xiaоmi вважає рішення про внесення її до списку ССМС надмірним та претензійним, і суддя з цим погоджується. Компанія вимагатиме від суду визнання рішення незаконним та вилучення компанії зі списку на постійній основі.

Xiaоmi – молода та енергійна технологічна компанія. Ми продовжуємо співпрацювати з нашими глобальними партнерами, щоб кожна людина могла насолоджуватися життям завдяки інноваційним технологіям».

Рішення суду є публічним, його текст доступний за посиланням.

Джерело.

Leave a Reply