RADIO7

#добреналаштоване

Фахівці назвали попередні причини аварії на залізниці в Одеській області

Фахівці назвали попередні причини аварії на залізниці в Одеській області

Попередніми причинами аварії на залізниці біля села Путилівка Одеської області фахівці називають зношення рейок або несправність вагона.

Як повідомляє ТСН, точні причини обіцяли оприлюднити у другій половині дня.

Відзначається, що в районі аварії працюють близько 200 співробітників ремонтних бригад, їм вдалося повністю відновити колію, яка була пошкоджена конструкціями вагонів.

Після аварії пасажирські поїзди пускали в об’їзд іншим маршрутом. Через це затримка поїздів з Одеси і в Одесу становила до шести годин.

Найближчим часом по одній зі звільнених колій повинен пройти перший поїзд в сторону Києва.

Станом на середу, 4 червня, в Укрзалізниці повідомили, що ранкові поїзди в одеському напрямку курсуватимуть за звичним маршрутом.

Нагадаємо, 3 липня в Одеській області на залізничному перегоні біля села Путилівка з рейок зійшов вантажний потяг,  який перевозив зерно і добрива. 12 вагонів перекинулися на бік і ще у 12 відірвало ходову частину.

Через залізничну аварію рух поїздів у напрямку Одеса – Київ було призупинено. Зміненими маршрутами курсували 16 пасажирських поїздів.

У приміщенні Одеського залізничного вокзалу створено оперативний штаб, який допомагає людям, постраждалим в результаті аварії.

 

Leave a Reply