RADIO7

#добреналаштоване

Facebook розширює функціональність iOS-застосунку для боротьби з дезінформацією

Facebook розширює функціональність iOS-застосунку для боротьби з дезінформацією

Facebook оголосила, що запускає нові способи інформування людей щодо взаємодії із вмістом. Також компанія планує вживати рішучих заходів проти людей, які неодноразово діляться дезинформацією на платформі.

Перш, ніж користувач поставить «Like» сторінці, яка неодноразово розповсюджувала дезінформацію, Facebook видасть спливаюче вікно з попередженням. Воно включатиме інформацію про те, що факт-чекери позначили деякі публікації, які поширювала ця сторінка, як дезінформацію.

Facebook Inline False Info Learn More

Соціальна мережа заявляє, що також збільшить покарання для приватних облікових записів. Починаючи з сьогоднішнього дня, платформа зменшить розповсюдження всіх дописів з облікового запису особи у Facebook, якщо ця особа неодноразово ділилася неправдивим вмістом.

Компанія також оголосила про редизайн повідомлень для випадків, коли люди діляться перевіреним вмістом. Повідомлення включатиме перевірену фактами статтю, а також підказку про надання статті своїм послідовникам. Facebook також заявляє, що людям, які неодноразово ділилися неправдивою інформацією, обмежать відображення в стрічках їх читачів.

Facebook Inline Repeat-Offender

Нещодавно платформа почала тестувати спливаюче вікно «прочитайте перед тим, як поділитися». Подібно до того, як робить Twitter, Facebook почала пропонувати користувачеві прочитати статтю перед тим, як поділитися нею.

Leave a Reply