РАДІО 7

#добреналаштоване

Facebook передасть Байдену контроль над офіційними сторінками президента

Facebook передасть Байдену контроль над офіційними сторінками президента

Соцмережа Facebook передасть адміністрації Джо Байдена контроль над офіційним обліковим аккаунтом президента США 20 січня, в день інавгурації 46-го президента США.

Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на представника соцмережі. Обліковий запис, називається @POTUS (абревіатура від повного найменування посади глави держави – President Of The United States), є офіційним аккаунтом президента США. Сам Дональд Трамп більш активно використовує особисті облікові записи як у Twitter (@realDonaldTrump), так і в Facebook (@DonaldTrump).

При цьому особисті сторінки Трампа більш популярні серед користувачів, ніж офіційні акаунти президента – наприклад, на його персональний аккаунт в Twitter підписані 88,9 млн користувачів, а на офіційній сторінці президента – 32,8 млн.

У Facebook Трамп пише в основному на особистій сторінці, на яку підписані 34,6 млн користувачів, а от на офіційній сторінці президента із 6,4 млн підписників останній допис був 18 травня 2018 року.

Як у випадку із президентом Бараком Обамою, обліковий запис попереднього президента США після інавгурації його наступника архівується й керується Національним управлінням архівів і документації.

В день інавгурації Байдена соцмережа також передасть офіційні облікові записи нової адміністрації Білого дому, віце-президенту і першій леді.

Вибори президента США

Джо Байден, який був визнаний провідними американськими медіа обраним президентом на підставі попередніх результатів голосування у всіх штатах, повинен вступити на посаду президента 20 січня. Однак Трамп поки відмовляється визнати поразку і намагається визнати недійсними або скасувати результати виборів у низці штатів за допомогою судових позовів, заявляючи про «масштабні махінації», доказів яких поки представлено не було.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply