RADIO7

#добреналаштоване

Facebook допомагатиме з пошуком і бронюванням вакцини від COVID-19

Facebook допомагатиме з пошуком і бронюванням вакцини від COVID-19

Стало відомо, що Facebook оголосила про запуск функції, яка покаже «коли і де ви можете зробити щеплення» від COVID-19. Також вона надаватиме посилання, за яким ви зможете записатися на прийом. Згідно з повідомленням Марка Цукерберга, мета полягає в тому, щоб «допомогти наблизити 50 млн осіб до вакцинації від COVID-19».

Інструмент, доступний в Інформаційному центрі COVID-19 відсьогодні, буде містити години роботи, контактну інформацію та посилання для запису на вакцинацію. Він буде підтримуватися 71 мовою, і Facebook планує поширити його на інші країни, як тільки вакцини стануть доступнішими.

Facebook також повідомила, що перенесе Інформаційний центр COVID-19 в Instagram і «там теж покаже його на видному місці». Цей інструмент буде відображати найсвіжішу інформацію про віруси від місцевих органів влади і Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Facebook

Соцмережа також працює з медичним урядом над чат-ботами WhatsApp, щоб допомогти людям зареєструватися для вакцинації. «Понад 3 млрд повідомлень, пов’язаних з Covid, вже були відправлені членами уряду, некомерційними і міжнародними організаціями через офіційних чат-ботів WhatsApp, тому це оновлення також допоможе в зусиллях по вакцинації», – написав Цукерберг.

Нарешті, Facebook повідомила про плани зробити тенденції вакцинації, такі як намір пройти вакцинацію і причини нерішучості, доступними для чиновників, «щоб інформувати про справедливе розгортання вакцини». Вона також опублікує аналітичні дані про ставлення до вакцин на своїй карті і панелі управління COVID-19, які доступні на панелі управлінняFacebook. Журналісти, гуманітарні організації і державні службовці зможуть відстежувати, як інформація про вакцини поширюється в соціальних мережах за допомогою інтерактивних дисплеїв CrowdTangle про COVID-19.

USA Today зазначила, що близько 21% людей в США отримали хоча б одне щеплення від COVID-19, а 11% повністю вакциновані.

Джерело.

Leave a Reply