29 серпня вночі до поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію до районної лікарні Рахова місцевої мешканки з травмами різного ступеню. Слідчо-оперативна група встановила, що 21-річний місцевий житель, їдучи за кермом автомобіля «KIA Sportage» в селі Кваси не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. В результаті аварії, тілесні ушкодження отримала пасажир авто – 55-річна жителька Рахова. Потерпілу доставили до лікарні. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.
ДТП у Рахівському районі: жінка дістала важких травм
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/dtp.jpg)
Leave a Reply