RADIO7

#добреналаштоване

Про пожежі, вогнегасник та вибори розповідали селянам рятувальники

Про пожежі, вогнегасник та вибори розповідали селянам рятувальники

 

18 липня рятувальники Воловецького підрозділу провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів Тишівської сільської ради, до складу якої входять села Тишів та Котельниця.

Фахівці ДСНС зупинилися на роз’ясненні вимог пожежної безпеки та наголосили на обережному поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях чи у лісових масивах, адже зараз, у період сильної спеки, необережності та найменшої іскри достатньо для виникнення пожежі. Крім подворового обходу, фахівці ДСНС навідались і до місцевих магазинів та амбулаторії, де нагадали персоналу закладів про правила безпеки життєдіяльності та залишили пам’ятки протипожежного спрямування, аби селяни, відвідуючи ці місця, мали змогу ознайомитися із заходами безпеки та взяти листівку на згадку.

Також, фахівці ДСНС провели нараду з активом села, під час якої розповіли присутнім про пожежну обстановку та показали, як користуватись первинним засобом пожежогасіння – вогнегасником. Окрему увагу присутніх рятувальники звернули на дотриманні правил пожежної та техногенної безпеки під час позачергових парламентських виборів та нагадали основні заходи, що допоможуть провести вибори безпечно.

У ДСНС України у Закарпатській області

Makhanets Alex

    Leave a Reply