Дружина Порошенка очолила список “ЄС” на виборах до Київради

Дружина Порошенка очолила список “ЄС” на виборах до Київради

Дружина п’ятого президента України Петра Порошенка – Марина Порошенко – очолила список партії “Європейська солідарність” на місцевих виборах до Київради. Політична сила обіцяє зробити Київ справжньою європейською столицею.

Про це вона заявила на з’їзді “ЄС”.

Виступаючи на з’їзді, Марина Порошенко пояснила, що йде в політику, оскільки їй не байдуже, що буде з Україною і як буде розвиватися Київ. Окремо вона зупинилася на розвитку столичної інфраструктури.

“Саме тому наша команда в 2018 році оновили державні будівельні норми, використовуючи європейські стандарти і кращі приклади європейських столиць. І моє рішення балотуватися до Київської міської ради не в останню чергу зумовлено тим, щоб ці норми не залишалися на папері, а впроваджувалися в життя” , – зазначила вона.

Також голова столичного осередку партії Володимир Прокопів, повідомив, що “Європейська солідарність” на виборах мера Києва підтримає чинного міського голову Віталія Кличка. Рішення про підтримку прийнято, незважаючи на відмову Кличка балотуватися від “ЄС”. За його словами, Кличко на посаді мера Києва реалізовував курс п’ятого президента Петра Порошенка. Нагадаємо, згідно з останнім опитуванням Соціологічної групи “Рейтинг”, найбільші шанси перемогти на виборах мера має діючий міський голова Віталій Кличко.

Нагадаємо, кандидатом в мери Києва від правлячої партії “Слуга народу” стала народний депутат Ірина Верещук.

Згідно з останнім опитуванням Соціологічної групи “Рейтинг”, найбільші шанси перемогти на виборах мера має діючий міський голова Віталій Кличко.

Джерело: РБК-УКРАЇНА

Діана

Leave a Reply