17 червня прикордонники помітили невеликий літальний апарат (дрон), який перетнув Тису. Стражі кордону прослідкували за ним, і побачили як апарат приземлився на одній з вулиць міста Сигіт і залишив там посилку – два ящика. На місці пригоди було затримано 38-річну громадянку Румунії, яка чекала контрабандний вантаж. Загалом було конфісковано 990 пачок сигарет українського походження на суму 11 400 леїв (понад 80 тисяч гривень).
Дрон з контрабандою із Закарпаття приземлився просто на вулиці румунського Сигіта
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/p_366566_1_slidertop2.jpg)
Leave a Reply