RADIO7

#добреналаштоване

Допомога дитячій лікарні Ужгорода від угорського міста Загонь

Допомога дитячій лікарні Ужгорода від угорського міста Загонь

Речі для догляду за дітьми, підгузки, пелюшки, які не промокають, дитяче харчування – сухі суміші та пюре, гігієнічні засоби для дітей і мам, які перебувають у лікарні з малечею, передали сьогодні Ужгородській міській дитячій клінічній лікарні консули Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ласло Куті та Ференц Папп.
Допомогу зібрали у найближчому до Закарпаття угорському місті – Загонь, за координації міського голови Ласла Гельмеці. Дипломат Ласло Куті наголосив, що в Угорщині добре знають: в Україні зараз важка ситуація. Через те, що на Закарпатті багато вимушених переселенців, значно зросло навантаження на медичні заклади. Допомогу від Загоні розподілили на 3 частини, крім Ужгородської дитячої лікарні, її доставлять також у Закарпатську обласну дитячу лікарню в Мукачеві та Обласний будинок дитини у Сваляві.
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв подякував угорським дипломатам, місту Загонь і наголосив, що у міській лікарні однаково піклуються про всіх дітей – і з Ужгорода, і з довколишніх населених пунктів, і внутрішньо переміщених осіб, а будь-яка допомога дуже важлива.
В.о. директора КНП “Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня”, заступниця з лікувальної роботи Магдалина Неймет розповіла, що в закладі зараз лікують понад 90 пацієнтів, із них 22 – діти-переселенці, а також відзначила, що отримана допомога дуже потрібна і важлива.

 

Leave a Reply