RADIO7

#добреналаштоване

Для хустських школярів провели професіографічні екскурсії

Для хустських школярів провели професіографічні екскурсії

Цими днями закінчується відпочинок школярів в літніх оздоровчих таборах при загальноосвітніх школах Хустщини. Проте активна профорієнтаційна робота служби зайнятості з учнівською молоддю, що перебувають в літніх оздоровчих таборах при загальноосвітніх школах триває.

Учнівська молодь відпочинкового табору «Глобус» спеціалізованої школи I-III ступенів №1 відвідала одне з небагатьох ринкоутворюючих підприємств міста – спільне україно-італійське підприємство «Хустекс ЛТД», яке вже більше двох десятків років плідно працює на ринку праці краю, виготовляючи якісний одяг. Минулого року підприємство запустило та успішно реалізовує і власну колекцію вишиванок: як дитячих, так і дорослих великих розмірів.

Для школярів ДВТ «Жайвір» що при Хустській спеціалізованій школі I-III ступенів №3, 12 червня 2018 року, фахівцями відділу активної підтримки було організовано професіографічну екскурсію до Хустської міської ради.       Екскурсія розпочалась з табличок на вході до міської ради. Далі учні відвідали Центр надання адміністративних послуг, всі кабінети управлінь, відділів, служб. Побували в залах де проходять сесії міської ради і засідання виконавчого комітету, побачили приймальню і кабінет міського голови та його заступників, мали можливість поспілкуватися та зробили фото з міським головою Володимиром Кащуком. Учні ознайомились не тільки з функціями і завданнями органу місцевого самоврядування, посадовцями, а і з містами-побратимами Хуста.

Провів пізнавальну екскурсію і відповів на всі питання магістр державного управління, начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради Володимир Власюк.

Вказані заходи відвідало 65 учнів 7-8 класів. Учасники заходів залишилися задоволені, що свідчить про те, що служба зайнятості займається потрібною справою.

 

Leave a Reply