Дітей прикордонників Чопського та Мукачівського загонів гостинно запросили угорські колеги на відпочинок у спеціальний дитячий табір у м. Ніредьгаза.
Традиційно малеча братиме участь у програмі “Міжнародна організація з безпеки дорожнього руху”. Як і минулого року, з ініціативи Головного управління Поліції Угорщини, діти матимуть своєрідний тренінг зі знання правил поводження на дорозі. Також у програмі відпочинку цікаві заняття, ігри, конкурси, відвідання аква- та зоопарку, одним словом те, про що мріє кожна дитина під час літніх канікул. А спілкування з однолітками з сусідніх країн буде не лише цікавим досвідом для дітей, а можливо сприятиме майбутньому зміцненню дружніх відносин України з сусідніми державами.
Діти прикордонників відпочиватимуть у Ніредьгазі
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/64321890_466129767498143_3201466307451027456_n.jpg)
Leave a Reply