RADIO7

#добреналаштоване

Дітей – на вулицю? Яка доля чекає на школу-інтернат на Іршавщині

Дітей – на вулицю? Яка доля чекає на школу-інтернат на Іршавщині

У селі Ільниця, що на Іршавщині. 80 вихованців живуть і навчаються у Ільницькій школі-інтернат І-ІІІ ступенів. Майже 60 років заклад слугує другою домівкою для дітей сімей які опинилися у складних життєвих обставинах. 14 спальних кімнат, навчальні класи, їдальня, спеціально облаштована кухня для занять з кулінарії, ігрові кімнати, комп’ютерний клас, спортивний майданчик на подвір’ї. Вихованці школи-інтернату забезпечені усім необхідним для проживання, навчання та розвитку.

Проте вихованці школи-інтернату можуть опинитися на вулиці, а працівники закладу залишитися без роботи. Це реформа системи освіти у дії – Ліквідація шкіл-інтернатів з можливістю реорганізації. Жоден спеціалізований заклад після реформи не передбачає цілодобове перебування у ньому дітей. Саме цим переймаються вихователі закладу:

На Закарпатті загалом 13 інтернатів та 4 школи-інтернат доля яких наразі залишається не вирішеною, а подальше життя вихованців залежить від рішення можновладців. Сподіваємося, що при прийнятті рішень можновладці на перше місце ставитимуть інтереси дітей.

Джерело: М-Студіо

 

Leave a Reply