RADIO7

#добреналаштоване

Disney привітала принца Гаррі та Меган Маркл з народженням сина мультфільмом про Вінні-Пуха

Disney привітала принца Гаррі та Меган Маркл з народженням сина мультфільмом про Вінні-Пуха

Студія Disney з нагоди народження сина у принца Гаррі та Меган Маркл випустила коротке вітальне анімаційне відео з Вінні-Пухом.  Про це повідомляє видання Business Insider. На відео, яке триває 25 секунд, Вінні-Пух виходить зі свого казкового лісу і направляється до замку Віндзор, щоб привітати королівську сім’ю з поповненням. В лапах він несе велику синю книгу. Потім він вручає її Меган Маркл та принцу Гаррі. Анімація була створена в класичному стилі аквареллю. Варто відзначити, що Disney не випадково обрала Вінні-Пуха для вітального відео: казка про ведмежа є улюбленим твором Меган Маркл, повідомляє Royal Central. У підписі до відео Disney йдеться про те, що анімація – це “початок грандіозної пригоди”. “Disney вітає герцога і герцогиню Сассекських і королівську родину з народженням Арчі Гаррісона Маунтбаттена-Віндзора!”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, хлопчику дали ім’я Арчі Гаррісон Маунтбаттен-Віндзор, у нього немає титулу принца, як у дітей принца Вільяма та герцогині Кембриджської Кетрін. Кажуть, принц Гаррі і герцогиня Меган самі не захотіли, щоб королева Єлизавета II дарувала йому такий титул.

https://www.instagram.com/p/BxSXcA2Ap6a/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Джерело: https://www.unian.ua/world/10546593-disney-privitala-princa-garri-ta-megan-markl-z-narodzhennyam-sina-multfilmom-pro-vinni-puha-video.html

 

Leave a Reply