Держбюро розслідувань з’ясовує, чи вибивали ужгородські копи зізнання силою

Після поширення в соцмережах, та оприлюднення в інтернет-виданнях інформації про катування в Ужгородському відділку поліції прокуратура відкрила кримінальне провадження

Про це йдеться в сюжеті “Ужінформу”, пише Depo.Закарпаття.

Перелом руки, тазу, численні забої, вибиті зуби та розсічене підборіддя – так завершилася розмова з ужгородськими поліцейськими – стверджує ужгородець Іван Буков. Чоловік розповідає, що в четвер ввечері, до нього під’їхали поліцейські, попросили проїхати з ними до відділку поліції. Там, без запису в книзі реєстрації та без пояснень почали його бити та знущатися.

В головному управлінні поліції в свою чергу ініціювали службове розстеження.  Якщо за його результатами вину працівників поліції доведуть, то їм загрожує негайне звільнення.

Ведення справи прокуратура передала Державному бюро розслідувань, і якщо вину поліцейських доведуть то окрім звільнення їм загрожує ще і до восьми років в’язниці та позбавленням права обіймати певні посади.

Нагадаємо, що після поширення в соцмережах, та оприлюднення в інтернет-виданнях інформації про катування в Ужгородському відділку поліції прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Джерело:https://zak.depo.ua/ukr/zak/derzhbyuro-rozsliduvan-zyasovue-chi-vibivali-uzhgorodski-kopi-ziznannya-siloyu-201909191031238

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *