RADIO7

#добреналаштоване

ДБР опублікувало переговори Міноборони про браковані бронежилети

ДБР опублікувало переговори Міноборони про браковані бронежилети

Державне бюро розслідувань (ДБР) України оприлюднило фрагменти записів телефонних розмов неназваних людей про постачання бронежилетів. Аудіозапис з коментарями викладений на каналі бюро в Youtube.

За інформацією ДБР, представлені записи свідчать про те, що чиновники Міноборони знали про те, що бронежилети прострілюються, але, незважаючи на це, прийняли продукцію у виробника.

Як зазначили в ДБР, на даний чаіншот відеос проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами закупівлі посадовими особами Міністерства оборони України майна для військовослужбовців. Збиток державі за попередніми оцінками близько 100 млн грн.

У рамках досудового розслідування проведено більше 40 обшуків, вилучено 11 тис. бронежилетів і призначені експертизи.

Нагадаємо, 26 червня ДБР провело масові обшуки у місцях проживання посадових осіб Міноборони України. Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що обшуки проводилися в рамках справи про закупівлю за завищеними цінами речей для ЗСУ. Так, мова йде про закупівлю 100 тис. комплектів військової форми за завищеними цінами і 20 тис. бронежилетів, більшість яких не відповідає заявленим характеристикам.

Джерело:https://www.rbc.ua/ukr/news/politsiya-rassleduet-smert-dvuh-detey-zhenshchiny-1562664656.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply