Ще раз нагадуємо всім про можливість записатися до резервного списку на залишкові дози вакцини. Для цього слід заповнити форму за посиланням: ![👇](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/CvrAfkR1pEMnZFKHzF9Sofie1aTRDhA3pHTDr8DTLYOb4b750Tmsi9qyrvuHnnVsESSKICAHoVd0KWELTx7kFggrEaSFRhqzFXHctjqS6gDVWnt6JbJ6=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1.5/16/1f447.png)
![👇](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/CvrAfkR1pEMnZFKHzF9Sofie1aTRDhA3pHTDr8DTLYOb4b750Tmsi9qyrvuHnnVsESSKICAHoVd0KWELTx7kFggrEaSFRhqzFXHctjqS6gDVWnt6JbJ6=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1.5/16/1f447.png)
![👇](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/CvrAfkR1pEMnZFKHzF9Sofie1aTRDhA3pHTDr8DTLYOb4b750Tmsi9qyrvuHnnVsESSKICAHoVd0KWELTx7kFggrEaSFRhqzFXHctjqS6gDVWnt6JbJ6=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1.5/16/1f447.png)
![👇](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/CvrAfkR1pEMnZFKHzF9Sofie1aTRDhA3pHTDr8DTLYOb4b750Tmsi9qyrvuHnnVsESSKICAHoVd0KWELTx7kFggrEaSFRhqzFXHctjqS6gDVWnt6JbJ6=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1.5/16/1f447.png)
![👇](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/CvrAfkR1pEMnZFKHzF9Sofie1aTRDhA3pHTDr8DTLYOb4b750Tmsi9qyrvuHnnVsESSKICAHoVd0KWELTx7kFggrEaSFRhqzFXHctjqS6gDVWnt6JbJ6=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1.5/16/1f447.png)
![👇](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/CvrAfkR1pEMnZFKHzF9Sofie1aTRDhA3pHTDr8DTLYOb4b750Tmsi9qyrvuHnnVsESSKICAHoVd0KWELTx7kFggrEaSFRhqzFXHctjqS6gDVWnt6JbJ6=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1.5/16/1f447.png)
і чекати на дзвінок із Закарпатського обласного Центру громадського здоров’я.![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/17.03.png)
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/17.03.png)
Нагадуємо, що відповідно до Наказу МОЗ України від 11.03.2021 № 443 з метою популяризації вакцинації до резервного списку можуть бути внесені:
1) учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях;
2) народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій;
3) видатні письменники, журналісти, спортсмени, музиканти, актори, співаки, інші діячі сфери культури, старші 60 років»
Leave a Reply