RADIO7

#добреналаштоване

Через маніпуляції з документами у міжнародних поштових відправленнях, митники склали 99 протоколів

Через маніпуляції з документами у міжнародних поштових відправленнях, митники склали 99 протоколів

Закарпатською митницею ДФС проведено  аналітично-пошукові заходи щодо двох вантажних мікроавтобусів, які належать польському транспортному підприємству. Транспортні засоби переміщували міжнародні поштові відправлення з Італії до України.

Згідно з поданими водіями до митного контролю товаросупровідними документами, у одному вантажному транспортному засобі на митну територію України переміщувались міжнародні поштові відправлення загальною вагою брутто 699,70 кг, загальною вартістю 4185 євро, у іншому – міжнародні поштові відправлення загальною вагою брутто 369,76 кг та загальною вартістю 3639 євро. Відправник міжнародних поштових відправлень – італійське поштове підприємство, а отримувач міжнародний поштовий оператор, зареєстрований у Львівській області.

За результатами опрацювання товаросупровідних документів та враховуючи результати аналізу ризиків, працівники митниці прийняли рішення про проведення повного огляду вантажів.

Під час здійснення митного огляду встановлено, що у транспортних засобах разом переміщувалось 142 міжнародні поштові відправлення, що відповідає відомостям заявленим в товаросупровідних документах. Разом з тим під час огляду вмісту міжнародних поштових відправлень встановлено, що у 99 посилках наявний товар не відповідає опису, вартості та асортименту заявленому у митних деклараціях. Зокрема, в поданих товаросупровідних документах зазначалось, що переміщуються речі, що були у використанні, відтак у відправленнях було виявлено нові брендові речі (одяг, взуття), косметичні засоби, миючі засоби, відомих торгових марок «Diesel», «Fabi», «Tod’s», «Dolce & Gabbana», «Bally».

З метою з’ясування вартісних та якісних характеристик виявлених товарів призначено проведення товарознавчої експертизи, яка підтвердила факт, що товари є новими і не були у вжитку. Крім того, експертизою встановлено вартість товарів.

Таким чином, відправники міжнародних поштових відправлень, які здійснювали декларування товарів при переміщенні через митний кордон України, вчинили дії спрямовані на переміщення товарів шляхом поданням органу доходів і зборів, документи, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх кількості та митної вартості.

Наразі складено 99 протоколів про порушення митних правил за ознаками  статті 472 та частини 1 статті 483 Митного кодексу України на понад 285 тис. грн.

ДФС у Закарпатській області

Leave a Reply