RADIO7

#добреналаштоване

Чемпіонат України з більярдного спорту

Чемпіонат України з більярдного спорту

Командний чемпіонат України з більярдного спорту “Вільна піраміда”, який проводять уже втретє, триває цими днями в Ужгороді.
24 пари гравців із Волині, Києва, Хмельницького, Львова, Чернівців, Дніпра та Кропивницького беруть участь у змаганнях, організованих Федерацією спортивного більярду України в Закарпатській області. Наш край представляють 5 команд. У чемпіонаті змагаються чоловіки, жінки та діти, зокрема, найменшому учаснику 9 років.
Долучилися до ігор й імениті спортсмени – заслужений майстер спорту, багаторазовий чемпіон Європи і світу з плавання Олег Лісогор, що приїхав з Києва.
На офіційному відкритті чемпіонату заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай привітав учасників змагань, від імені міського голови Богдана Андріїва подякував організаторам і суддям за злагоджену роботу. Василь Васильович відзначив важливість того, що більярд цікавить молодих і зовсім юних спортсменів, які також долучилися до чемпіонату, побажав усім, аби перебування в Ужгороді запам’яталося тільки приємними емоціями.
Організатори вручили Василю Гомонаю почесну грамоту за підтримку в проведенні змагань.
Командний чемпіонат триватиме і цими вихідними, 26-27 червня.

Leave a Reply