RADIO7

#добреналаштоване

Chekson в колаборації з BLONS та Oks презентує другу україномовну роботу “Бунтарі”

Chekson в колаборації з BLONS та Oks презентує другу україномовну роботу “Бунтарі”

Вітання! Сподіваюсь, що у вас все добре. У день свого 30-річчя Chekson в колаборації з BLONS та Oks презентує другу україномовну роботу “Бунтарі”.

“Сьогодні день, коли закінчується моя молодість, та мені пощастило що вона в мене була, тому я дуже сподіваюся що вона буде і у наступного покоління українців, ще краща і яскравіша. Тому сьогодні я хочу вірити в майбутнє, хочу бачити перспективи. У цій роботі ми з пацанами рефлексуємо на тему того, якою нацією ми зараз стаємо – більш важливою, більш впізнаваною, незалежною.”

З музичної точки зору хлопці ставили собі за мету зробити свій внесок у підняття нової хвилі українського R&B, проте виконати це у власному стилі, тому було прийнято рішення задіяти госпел. “У нас було 15 людей у хорі, як для студійного запису це десь навіть забагато, але ми навмисно зібрали якомога більше виконавців, щоб ті музиканти, які не поїхали з країни, також відчували свою необхідність, можливо хтось із них надихнувся цією працею і це стане своєрідним поштовхом також розпочати сольну кар’єру артиста.”

Leave a Reply