Стихійні наслідки негоди на Закарпатті. Після сильного буревію у лісових масивах ДП «Ясінянське ЛМГ» підбивають суму збитків. Негода повалила сотні дерев. Аби побачити всю картину трагедії, працівникам державної лісової охорони разом із лісопатологами довелось повністю обстежувати Довжанське, Станиславське та Лазещинські лісництва. Сильна злива, дощі та буревій на Закарпатті вирують уже другий тиждень.
Leave a Reply