RADIO7

#добреналаштоване

Будівництво «Північного потоку-2» у водах Данії може розпочатися після виборів у країні

Будівництво «Північного потоку-2» у водах Данії може розпочатися після виборів у країні

Голова ради директорів дочірньої компанії Газпрому Nord Stream 2 AG Герхард Шредер повідомив, що у Росії сподіваються на початок будівництва данської ділянки морського трубопроводу в обхід України «Північного потоку-2» після виборів у Данії.

Про це Шредер, який заразом є колишнім канцлером Німеччини, повідомив під час прес-конференції у п’ятницю, 7 червня, передаєReuters.

Наразі Данія є єдиною країною через води якої має пролягати «Північний потік-2» і яка досі не надала дозволу на його будівництво. Через це Газпром може не встигнути завершити спорудження газопроводу в обхід України у визначений термін — до кінця 2019 року.

Вплинути на ситуацію, на думку Шредера, можуть майбутні вибори у Данії, які мають відбутися до кінця 2019 року. За словами екс-канцлера Німеччини, після завершення виборів у країні, будівництво «Північного потоку-2» завершать вчасно.

«Північний потік-2» — це той проект, який можу бути введено в експлуатацію вже наприкінці цього року. Але є проблема: це, очевидно, політика Данії. Це пов’язано з політичним тиском США», — заявив Шредер.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/budivnictvo-pivnichnogo-potoku-2-u-vodah-daniyi-mozhe-rozpochatisya-pislya-viboriv-u-krayini-gazprom

Leave a Reply