RADIO7

#добреналаштоване

Британія, Франція і Німеччина закликали уникати ескалації в Ормузькій протоці

Британія, Франція і Німеччина закликали уникати ескалації в Ормузькій протоці

Голва Міністерства закордонних справ Великої Британії Джеремі Хант провів телефонні переговори зі своїм німецьким колегою Гайко Маасом і французьким Жан-Ів Ле Дріаном про ситуацію із затриманням Іраном британського танкера в Ормузькій протоці. Про це повідомляє РБК-Україназ посиланням на повідомлення   МЗС Великої Британії.

Усі міністри погодилися, що право на вільний транзитний прохід через Ормузську протоку є “найвищим пріоритетом” для європейських держав, але підкреслили, що слід уникати будь-якої можливої ескалації конфлікту

Раніше Маас, застерігаючи від ескалації конфлікту в Ормузькій протоці, говорив, що “мова йде про те, щоб запобігти війні”.

Нагадаємо, Центральне командування Сполучених Штатів розробляє масштабну морську операцію на Близькому Сході з метою забезпечення вільного мореплавства з урахуванням нещодавніх подій у регіоні Перської затоки.

19 липня патруль Корпусу вартових ісламської революції затримав британський нафтовий танкер Stena Impero в Ормузькій протоці, оскільки він нібито порушив міжнародні правила.

Джерело:https://www.rbc.ua/ukr/news/britaniya-frantsiya-germaniya-prizyvayut-1563755399.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply