BREXIT БЕЗ УГОДИ З ЄС ПРИЗВЕДЕ ДО ЗАНЕПАДУ БРИТАНІЇ – ЮНКЕР

BREXIT БЕЗ УГОДИ З ЄС ПРИЗВЕДЕ ДО ЗАНЕПАДУ БРИТАНІЇ – ЮНКЕР

На думку президента Європейської комісії Жана-Клода Юнкера, Brexit без угоди призведе до “занепаду” Великої Британії.

Про це політик заявив в інтерв’ю виданню Les Echos.

За словами Юнкера, якщо угода щодо Brexit не буде узгоджена, це призведе до “занепаду” Великобританії, і водночас до ослаблення континенту.

“Я не приймаю звинувачення в тому, що можливий провал переговорів щодо Brexit обумовлений позицією ЄС. “Первородний гріх” тут лежить на Великій Британії, не на ЄС”, – зазначив глава Єврокомісії.

Як відомо, 19 жовтня депутати Палати громад Великої Британії зберуться на позачергове засідання парламенту для прийняття рішення щодо виходу країни з ЄС.

Нагадаємо, президент Європейської ради Дональд Туск закликав прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона  припинити “дурнуваті ігри” щодо Brexit.

7 жовтня президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Європейський Союз до кінця тижня прийме рішення, чи буде можливою нова угода про Brexit.

Раніше повідомлялося, що Джонсон готовий подати до Верховного суду з метою здійснити Brexit в цьому місяці без будь-яких угод.

До того Джонсон офіційно спростував інформацію про те, що він проситиме у ЄС подальшого відтермінування Brexit, якщо не буде укладена угода про вихід країни з ЄС.

Джерело:https://prm.ua/brexit-bez-ugodi-z-yes-prizvede-do-zanepadu-britaniyi-yunker/

Viktor

Leave a Reply