RADIO7

#добреналаштоване

Благодійний концерт в Ужгородській дитячій школі мистецтв

Благодійний концерт в Ужгородській дитячій школі мистецтв

Благодійний концерт на підтримку військових 128-ї гірсько-штурмової Закарпатської бригади відбувся напередодні в Ужгородській дитячій школі мистецтв.
«Наше завдання – підтримати духом наших захисників, а також співвітчизників, які постраждали від російської агресії, і змушені були через обстріли та страшні бомбардування покинути свої домівки. А ще – власним прикладом виховувати дітей, молодь, мотивувати їх. Тому організували низку благодійних концертів на підтримку військових і розпочали із виступів викладачів школи мистецтв», – розповіла керівниця закладу Наталія Громова.
Від імені міського голови Богдана Андріїва, депутатів та працівників виконкому міської ради усіх привітав та подякував за ініціативу заступник міського голови Василь Гомонай, за велику роботу з дітьми, побажав усім миру, перемоги Україні та чимшвидше повернутися до звичних концертів, із святкових приводів.
Глядачі, а зала школи мистецтв учора була переповнена, насолодилися хореографічними та інструментальними номерами, їх підготували майже півтора десятка. Долучилися виступами і вихованці закладу, які сьогодні, 29 квітня, дадуть окремий, великий концерт у школі мистецтв о 16:30. У травні також запланували благодійний концерт випускників школи.
Акцію Ужгородська дитяча школа мистецтв проводить спільно із ГО «Волонтери Закарпаття», в актовій залі стоїть скринька для благодійних пожертв, всі охочі, і не тільки під час концерту, можуть долучитися, щоб допомогти військовим і спільно наблизити перемогу. Зібрані кошти передадуть разом із малюнками, які діти намалювали для наших захисників.
До речі, колектив школи прийняв рішення і одноденні заробітки за березень та квітень, а також усі профспілкові кошти також перерахували для підтримки військових.

Leave a Reply