RADIO7

#добреналаштоване

Благодійний конкурс “Супермама”

Благодійний конкурс “Супермама”

Дуже сімейне, затишне, і водночас видовищне свято відбулося напередодні в Ужгороді – благодійний конкурс «Супермама». Захід, організований осередком міжнародної організації ZontaInternational – громадською організацією «Зонта-клуб м.Ужгород», зібрав повний зал глядачів в обласному ляльковому театрі «Бавка».
Ужгородський «Зонта-клуб» створений у 2002 році, об’єднує активних у громадському житті міста жінок, професіоналок своєї справи: підприємців, вчителів, викладачів, лікарів. Головне завдання організації – підвищити статус жінки у суспільстві, допомагати жінкам у всіх сферах, у тому числі і фінансово, тому члени організації проводять різні благодійні заходи.
Президента клубу переобирають кожні два роки, нині його очолює Мирослава Скубенич, яка розповіла присутнім, що цей конкурс уже став традиційним у нашому місті, зібрані доброчинні кошти будуть спрямовані на проведення навчально-тренінгової школи для мам, які виховують дітей з інвалідністю.
Отож до участі у конкурсі зголосилися п’ятеро мам, які підтримують благодійність – Мар’яна Кобзар, Тетяна Магерко, Клаудіа Рябикіна, Іванна Козьма та Сніжана Гриндич. Глядачі отримали море позитиву від перегляду талантів та вмінь учасниць, які демонстрували їх у чотирьох конкурсах: «Презентація», «Формула дитячого щастя», «Дефіле у сукнях», «Парад супермам». У перерві між конкурсами присутніх розважали танцювальними, театральними та вокальними виступами вихованці Ужгородського коледжу культури і мистецтв, Ужгородського державного музичного училища імені Дезидерія Задора, актори лялькового театру «Бавка» тощо.
Кульмінацією шоу стало оголошення результатів конкурсу, а вони цьогоріч були такими: Клавдія Рябикіна стала володаркою аж двох титулів – «Супермама-Артистичність» та «Супермама-Чарівність», «Супермамою-Креативність» стала Мар’яна Кобзар, титул «Супермама-Вишуканість» здобула Тетяна Магерко, а переможний титул «Супер-супермами» розділили аж дві учасниці, які отримали однакову кількість балів від членів журі – Сніжана Гриндич та Іванна Козьма.
Вітання від Ужгородського міського голови Богдана Андріїва учасницям конкурсу, організаторам, усім присутнім у залі передала керуюча справами виконкому міської ради, заступниця голови ради громадської організації «Ужгородська міська організація Спілки жінок України» Олена Макара. Олена Михайлівна зазначила, що працівники Ужгородської міської ради теж не залишилися осторонь акції: «Нині з приємністю передаю зібрані ними кошти на потреби мам, які виховують дітей з інвалідністю. Сподіваюся, вони прислужаться добрій справі». Кожна учасниця також отримала букет квітів від Ужгородської міської ради.
Олена Макара висловила своє захоплення дійством, яке вийшло яскравим і по-домашньому щирим. «Сьогоднішні конкурсантки – величезні молодчинки, вболівати за вас було справжнім задоволенням. Окреме спасибі організаторам: дорогі зонтіанки, велика вдячність вам за невтомність, ваші добрі справи і окреме спасибі за «Супермаму», яка має благородну мету – допомоги жінкам, допомоги дітям. Бажаю всім лише хорошого, нехай панує мир, нехай панує любов у наших родинах», – сказала вона.
Крім презентів від меценатів та партнерів конкурсу, всі учасниці отримали подарунки і від Ужгородської міської організації Спілки жінок України, очільниця якої Валентина Митровцій привітала мам, які зголосилися взяти участь у конкурсі. «Думаю, ви всі погодитеся з тим, що наші прекрасні учасниці проявили велику мужність та наполегливість, щоб вийти сьогодні на цю сцену після місячних тренувань у танцювальному залі коледжу культури і мистецтв», – відзначила Валентина Василівна.
На завершення свята голова ужгородського «Зонта-клубу» Мирослава Скубенич передала зібрані кошти представникам благодійної батьківської організації «Надія» та медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя».  

джерело: Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

 

Makhanets Alex

    Leave a Reply