RADIO7

#добреналаштоване

БЛАГОДІЙНИЙ АРТ-ЯРМАРОК У ПАЛАНКУ

БЛАГОДІЙНИЙ АРТ-ЯРМАРОК У ПАЛАНКУ

1 червня 2018 року, в Міжнародний день захисту дітей, у Мукачівському історичному музеї «Замок «Паланок» відкрили благодійний Арт-ярмарок «Дитинства мить». Організатори мають на меті зібрати кошти для покращення умов у Мукачівському центрі активної реабілітації «Фенікс».

Ініціатором та організатором ярмарку стали громадська організація «Мистецтво проти війни» та адміністрація Мукачівського історичного музею.

До участі долучилися більше 20 українських художників, серед яких Василь Красьоха, Аттіла Коприва, Іван Івановчик, Ольга Кашшай, Антон Секереш, Тетяна Рибар, Роберт Брагінський, Оксана Метзгер, Сергій Пішковцій, Лариса Бобалик, Віктор Грабар, Наталія Рибар, Анатолій Готько, Павло Юрчук, Ванда Оленаш, Кароліна Білокраїнська, Даша Кочиш та інші. Загалом експозиція налічує близько чотирьох десятків художніх творів.

Автори пропонують натюрморти, пейзажі, на яких зображені мальовничі куточки Закарпаття і світу, а також фігуративні роботи у різних стилях та техніках. Організатори впевнені: кожен, хто захоче долучитися до такої благородної справи, знайде на арт-ярмарку роботу до душі.

Один із художників-учасників ярмарку Аттіла Коприва каже: «Я запропонував глядачам одну зі своїх робіт – «Казковий пагорб». Навмисно обирав ту, яка цілком доступна за змістом та виконана у відпрацьованій техніці. Сподіваюся, своєю легкістю ця робота притягне увагу потенційного благодійника. Така ініціатива є дуже доброю, адже підтримувати дітей – це шляхетна справа, яка має бути близькою кожній людині. Зауважу: яку б роботу не обрав меценат, – це буде приємним спогадом про добру справу, до якої він долучився».

Джерело: Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

Leave a Reply