RADIO7

#добреналаштоване

Більше трьох тисяч закарпатців – на обліку «Центру пробації»

Більше трьох тисяч закарпатців – на обліку «Центру пробації»

Державній установі «Центр пробації» в Закарпатській області ще немає й року. Діє філія з квітня 2018-го. З нагоди чотириріччя з дня прийняття закону «Про пробацію» провели урочисті збори, прозвітували про роботу та нагородили почесними грамотами своїх працівників.

Віталій МУРАЛЬ,  начальник філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області

Служба пробації займається трьома напрямками. Є три види пробації. Так звана досудова пробація. Це так зване складання досудових доповідей щодо обвинувачених, це особи, які ще не визнані у вчиненні злочину, а ми суду надаємо допомогу, підказку, який вид покарання доцільніший до тої особи застосувати відповідно до оцінки ризику повторення злочину. Другий вид пробації – це наглядова пробація. Це фактично ця функція. Яку виконувала кримінально-виконавча інспекція. Лише змінений сам підхід до виконання покарань. Більше іде акцент на особі, на тому, щоб їй допомогти адаптуватися в суспільстві.

Центр пробації займається також особами, позбавленими волі, які готуються до звільнення. Допомагають їм з працевлаштуванням та при потребі – з пошуком помешкання. Виконують також адміністративні стягнення – призначають порушникам виправні, громадські та суспільно-корисні роботи. У 2018-му на обліку «Центру пробації» в Закарпатській області знаходилось більше трьох тисяч осіб.

Джерело: http://uzhinform.com/suspilstv/bilshe-trox-tisyach-zakarpatciv-na-obliku-centru-probaci%D1%97.html

Leave a Reply