RADIO7

#добреналаштоване

Батько Катерини Гандзюк попросив президента про закриту зустріч: Зеленський погодився

Батько Катерини Гандзюк попросив президента про закриту зустріч: Зеленський погодився

Віктор Гандзюк, батько загиблої радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк, попросив президента про закриту зустріч, щоб обговорити розслідування вбивства його доньки.

Гандзюк опублікував відкритий лист у Facebook 19 червня, а наступного дня Зеленський відповів йому у коментарях.

“Давайте зустрінемось в АП. З вами з’єднається Марія”, – зазначив президент.

«Я хочу зустрітися з Президентом разом із тими, хто весь час не дає забути про вбивство Каті. Не для піару. Нам потрібна зустріч без камер та журналістів. У нас є дуже важлива розмова і в нас всього одна мета — покарати винних у вбивстві», — наголосив Гандзюк.

«Балотуючись, Володимире, ви вимагали у Петра Порошенка покарати вбивць Каті. Сьогодні Президентом стали ви. Вбивці досі не покарані. Будь ласка, не мовчіть», — додав він.

Батько Катерини висловив обурення поточними результатами розслідування: «Підписано принизливі угоди з виконавцями, угоди з примусу, бо немає доказів. Місцева поліція їх не збирала, а ті, що зібрала — знищила. В поліції ніхто не покараний… Виконавці отримали смішні вироки, як за крадіжку велосипеда. Організатор за кордоном, та ще не в міжнародному розшуку. Замовники на волі, один керує областю, інші, кажуть, збираються в парламент».

Він нагадав, що місяць тому пройшла наймасштабніша акція з часів Євромайдану: «Україна питає: Хто замовив Катю Гандзюк?». До неї долучилися понад  сорок міст в Україні, Берлін, Париж, Варшава, Прага, Торонто, Страсбург, Лондон та Брюссель. Під час акції люди звернулися до влади з вимогою «притягти до відповідальності все коло виконавців, замовників, саботажників справи Каті Гандзюк».

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2266149663645517&set=a.1583999525193871&type=3

Джерело: https://hromadske.ua/posts/batko-katerini-gandzyuk-poprosiv-prezidenta-pro-zakritu-zustrich-zelenskij-pogodivsya

 

 

Leave a Reply