RADIO7

#добреналаштоване

Балуха можуть перевести у приміщення камерного типу з більш жорстким режимом

Балуха можуть перевести у приміщення камерного типу з більш жорстким режимом

Українського політв’язня Володимира Балуха, який відбуває покарання в колонії у Тверській області Російської Федерації, можуть перевести у приміщення камерного типу з більш жорстоким режимом утримання.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на адвокатку незаконно засудженого українського активіста Ольгу Дінзе, яка 2 липня відвідала Балуха у колонії №4 міста Торжок.

За словами Дінзе, політв`язень продовжує голодування до відвідування його консулом України. При цьому Балух страждає від сильної слабкості, зневоднення, головного болю та запаморочення.

«Мого підзахисного щодня відвідує начальник медичної частини, а також відвідав психолог, але Володимир Балух відмовився спілкуватися з психологом і вимагає дозволити його відвідування психологом, якому він довіряє», — розповіла адвокатка.

Після побачення з Дінзе стало відомо, що адміністрація колонії має намір перевести Балуха в приміщення камерного типу (ПКТ), рішення про це ухвалюватиметься комісією в колонії. Засудженим, які потрапили до ПКТ, не дозволяється брати із собою особисті речі, крім продуктів харчування, рушника, мила, зубного порошку чи пасти, зубної щітки, тютюнових виробів і сірників, упродовж шести місяців вони можуть отримувати лише одну посилку або передачу і одну бандероль.

Як зазначає УНІАН, адміністрація колонії формально обґрунтовуватиме це тим, що Володимир Балух нібито є «злісним порушником» внутрішнього розпорядку.

У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів». На початку жовтня 2017 року суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. За його підсумками у січні 2018 року суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів.

Улітку 2018 року підконтрольний окупаційній владі Роздольненський районний суд Криму визнав українського політв’язня Володимира Балуха винним у нібито побитті начальника ізолятору тимчасового тримання та засудив його до 5 років позбавлення волі та штрафу 10 тисяч рублів.

27 червня 2019 року український політв’язень Володимир Балух повторно оголосив голодування в російській колонії. До цього він тримав голодування 206 днів, вживаючи тільки по кілька ложок вівсяного киселю, сухарі, воду та чай з медом.

Джерело:https://hromadske.ua/posts/baluha-mozhut-perevesti-u-primishennya-kamernogo-tipu-z-bilsh-zhorstokim-rezhimom-advokat

Makhanets Alex

    Leave a Reply