Шановні пасажири! Від сьогодні, 18 березня, змінюється графік руху автобуса №20.
Нагадуємо, із 21 лютого для вивчення додаткового попиту на перевезення на міському маршруті №20 були введені тимчасові зміни у розкладі руху: збільшили кількість рейсів та зменшили інтервал руху. Після коригування окремих моментів, врахування пропозицій та зауважень, вводиться новий графік руху (на фото).
![](https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif)
Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради
Leave a Reply